لایی چسب ایرانی

کیفیت برتر و تنوع بالا رنگ لایی چسب ایرانی

در سال های گذشته برخی از افراد بین استفاده از محصولات ایرانی یا خارجی کالای خارجی را ترجیح می دادند زیرا بر این باور بودند که به نسبت محصولات ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

ولی در سال های اخیر کیفیت محصولات ایرانی رو به افزایش بوده اند و در برخی موارد با نوع خارجی آن محصول رقابت می کنند. خیاطی و دوزنگی نیز همانند بسیاری از مشاغل دیگر به مواد اولیه با کیفیت نیاز دارد که لایی چسب از جمله وسایل مهم این حرفه به شمار می رود.

لایی چسب ایرانی نیز همانند نوع خارجی آن از تنوع بالایی برخوردار است. در ادامه این مقاله سعی داریم به دلایلی برای استفاده از لایی چسب ایرانی بپردازیم.

 

کیفیت و تنوع بالا رنگ و ضخامت لایی چسب ایرانی

استفاده از لایی چسب در خیاطی کاربرد بسیاری دارد و سبب مقاومت بیشتر پارچه و خوش حالت تر شدن لباس می شود. لایی چسب ایرانی تنوع بالایی در رنگ دارد که می توان با توجه به رنگ پارچه لایی چسب همرنگ آن را در دوخت لباس بکار برد.

هم چنین با توجه به کلفتی یا نازکی پارچه و قسمتی از لباس که قصد استفاده از لایی چسب را دارید می توانید از لایی چسب ایرانی با ضخامت مناسب استفاده کنید.

 

ایران لایی

 

قیمت مناسب و دسترسی راحت تر لایی چسب ایرانی

لایی چسب ایرانی به دلیل تولید در داخل کشور، سبب کاهش یکسری هزینه های جانبی همانند هزینه حمل و نقل، رابط، گمرک و… می شود. با توجه به تحریم هایی که وجود دارد وارد کردن کالای خارجی بسیار سخته شده است و هزینه های بسیاری در بر دارد.

حتی اگر تمامی مراحل وارد کردن محصول خارجی با موفقیت طی شده باشد، ارسال آن مدت زمان زیادی طول می کشد.

بنابراین با توجه به موارد گفته شده برای تهیه لایی چسب ایرانی هزینه کمتری باید به نسبت نوع خارجی آن پرداخت شود در نتیجه در هزینه های کارگاه های تولیدی لباس ها صرفه جویی شده و لباس دوخته شده را با قیمت کمتری می توانند به مشتری ارائه دهند.

از دیگر مزایای لایی چسب ایرانی دسترسی راحت آن بوده و مشتری مجبور به انتظار طولانی مدت برای رسیدن لایی چسب ایرانی نیست و می توان به صورت حضوری و یا اینترنتی از سایت معتبر ایران لایی خریداری کرد.

 

لایی چسب ایرانی ایران لایی

کمک به رونق اقتصاد داخلی با خرید لایی چسب ایرانی

همان طور که گفته شد لایی چسب ایرانی در داخل کشور تولید می شود در نتیجه با خرید لایی چسب ایرانی سبب اشتغال زایی و رونق بیشتر چرخ اقتصادی کشور شده و افراد زیادی صاحب شغل و درآمد خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه
حساب‌کاربری
0
سبدخرید
جست‌وجو
بستن
مقایسه