لایی طوری

خرید بهترین انواع لایی طوری با قیمت استثنایی لایی

از گذشته تا به امروز بسیاری از خانم ها و آقایان به حرفه خیاطی مشغول بوده اند و برای افراد خانواده یا دیگران لباس های شکیل می دوخته اند. امروزه با پیشرفت علم بشر وسایل و ابزار حرفه های مختلف از جمله خیاطی پیشرفت بسیاری کرده است که این ابزار و وسایل در نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارند. از جمله وسایل ضروری خیاطی لایی چسب محسوب می شود که انواع مختلفی داشته که با این حساب همگی کاربرد یکسانی دارند. از انوع لایی چسب ها می توان به لایی طوری اشاره کرد که همانند دیگر لایی ها در دوخت لباس ها استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با لایی طوری تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

لایی طوری چه کابردی دارد ؟

ممکن است نام لایی طوری را به نسبت دیگر انواع لایی چسب کمتر شنیده باشید اما همان طور که گفته شد لایی طوری همانند دیگر انواع لایی چسب در دوخت لباس بکار می رود و سبب زیباتر شدن لباس می شود. از لایی طوری بیشتر برای دوخت پیراهن مردانه و لباس های اسپرت استفاده می شود.

لایی طوری

لایی طوری در چه رنگ هایی موجود است؟

لایی طوری به نسبت دیگر انواع لایی چسب از جمله لایی حریر تنوع رنگ بندی نداشته و در رنگ سفید تولید و عرضه می شود که می توان از همان رنگ در دوخت لباس استفاده کرد.

 

نحوه استفاده از لایی طوری

برخی از انواع لایی طوری بدون چسب بوده و به همین دلیل به هنگام دوخت باید به پارچه دوخته شود. ولی نوع دیگر آن که دارای چسب است را می توان به وسیله حرارت اتو به پارچه چسباند. باید به این نکته توجه کرد که هنگام چسباندن لایی طوری به اتو نباید اتو را بر روی پارچه کشید زیرا سبب کش آمدن پارچه می شود. هم چنین بهتر است قبل از برش پارچه، لایی چسب را بر روی پارچه بچسبانید.

لایی طوری

 

لایی طوری را از کجا می توان تهیه کرد ؟

به دلیل شرایط موجود و بیماری کرونا بسیاری از افراد جامعه خرید غیر حضوری و آنلاین را ترجیح می دهند چرا که علاوه بر صرفه جویی در وقت تا حد زیادی از رفت و آمد و برخورد با دیگران جلوگیری می شود. فروشگاه های اینترنتی زیادی مشغول به فعالیت هستند ولی آیا تمامی آن ها از اعتبار و سابقه بالایی برخوردار هستند؟
اگر به دنبال سایتی معتبر در زمینه فروش انواع لایی چسب و برخی دیگر از وسایل مورد نیاز خیاطی می گردید، سایت ایران لایی بهترین انتخاب است. ایران لایی از معتبر ترین سایت های ایرانی به شمار می رود که چندین سال سابقه فروش آنلاین دارد و با خیال راحت می توانید لایی طوری و دیگر انواع لایی چسب را با کیفیت و قیمتی عالی خریداری کنید.

ایران لایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه
حساب‌کاربری
0
سبدخرید
جست‌وجو
بستن
مقایسه