لایی سولیکا

آموزش کامل طریقه چسباندن لایی سولکا

برای خلق و تولید اثر هنری و محصول نیاز به یک سری مواد اولیه است که با توجه به هر هنر و حرفه ای از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود. خیاطی نیز خود یک هنر محسوب می شود که خیاط لباس را همانند یک اثر هنری طراحی و اجرا می کند.

کلمه خیاطی تداعی کننده پارچه و دوخت و دوز است اما برای دوخت لباس پارچه به تنهایی کافی نیست. لایی چسب یکی از وسایل اولیه و پرکاربرد خیاطی به شمار می رود که انواع مختلفی دارد.

لایی سولکا یکی از انواع لایی چسب بوده و از لحاظ رنگ و جنس کمی با دیگر لایی چسب ها متفاوت است.

 

لایی سولکا خشک و آهار دار

لایی چسب نیز همانند پارچه انعطاف پذیر و در برخی موارد لطیف است. اما لایی سولیکا جنسی متفاوت از دیگر لایی چسب ها دارد به گونه ای که لایی سولیکا خشک و دارای آهار بوده که در ساخت آن از چسب پلی امید استفاده می شود.

معمولا لایی سولکا با عرض 112 سانتی متری عرضه شده و به فروش می رسد که می توان این لایی چسب پر کاربرد را از ایران لایی، معتبرترین سایت لایی ایرانی به صورت آنلاین خریداری کرد.

ایران لایی

 

لایی سولکا با جنسی متفاوت و کاربردی یکسان

همان طور که گفته شده لایی سولکا جنسی خشک دارد ولی کاربرد آن همانند دیگر لایی چسب ها است. از لایی سولیکا نیز مثل دیگر لایی چسب ها برای مقاومت و ایستایی بیشتر پارچه استفاده می شود. که در قسمت های مختلف لباس مثل یقه، مچی لباس های زنانه و مردانه، کت و پالتو بکار می رود.

 

لایی سولکا ایران لایی

 

لایی سولکا تک رنگ با جنس های مختلف

برای دوخت تمیزتر و ظرافت بیشتر لباس توصیه می شود از لایی چسب همرنگ پارچه استفاده شود اما لایی سولکا تنوع رنگی نداشته و تنها در رنگ سفید موجود است.

برخلاف تک رنگ بودن لایی سولیکا، این لایی در جنس های مختلف نرم و منعطف، ضخیم و نرم، ضخیم و سفت روانه بازار می شود. علاوه بر ضخامت های مختلف این لایی شامل دونوع چسب دار و بی چسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه
حساب‌کاربری
0
سبدخرید
جست‌وجو
بستن
مقایسه