لایی برش خورده

با استفاده از لایی برش خورده سفارشات را افزایش دهید

قبل از تولید یک محصول یا دوختن لباس، آماده کردن وسایل اولیه زمان بر است مخصوصا اگر تعداد سفارشات بالا باشد. آماده کردن وسایل اولیه سبب کندی مراحل دوخت شده و ممکن است موجب به تاخیر افتادن سفارشات نیز شود.

برش دادن پارچه به تنهایی به دقت زیادی نیاز دارد. علاوه بر برش دادن پارچه چسباندن و برش دادن لایی چسب هم زمان بر است.

از مصرف لایی چسب نمی توان صرف نظر کرد زیرا لایی چسب در بهتر ایستادن لباس و مقاومت پارچه تاثیر بسیاری دارد و استفاده از آن در برخی قسمت های لباس ضروری است.

با توجه به زمان بر بودن برش لایی چسب ممکن است برخی از کارگاه های تولیدی لباس و کارگاه های خیاطی به دنبال تهیه لایی برش خورده باشند. سایت معتبر ایران لایی کار را برای مشتریان راحت کرده است.

 

ایران لایی

خرید لایی برش خورده در چند دقیقه

ایران لایی سایتی معتبر و قدیمی بوده که به طور تخصصی انواع لایی برش خورده و دیگر انواع لایی چسب را در مدل های مختلف عرضه می کند. همان طور که می دانید لایی چسب انواع مختلفی داشته که تقریبا همگی آن ها کاربرد یکسانی دارند.

لایی برش خورده در واقع همان لایی چسب های کاغذی بوده که به صورت برش خورده به فروش می رسد. تنها کافی است عرض درخواستی خود را به سایت لایی ساز اطلاع دهید تا طبق آن لایی برش خورده برایتان آماده کنند و بفرستند.

همچنین سفارش آنلاین از سایت ایران لایی تا حد زیادی در وقت صرفه جویی می کند چرا که به جای ساعت ها جست و جو برای پیدا کردن لایی برش خورده می توانید در چند دقیقه سفارش خود را در این سایت معتبر ثبت کنید.

 

قیمت لایی برش خورده

برش لایی چسب طبق نظر مشتری

لایی برش خورده بنا به درخواست مشتری در عرض های مختلف 1، 2، 3،… سانتی متری برش خورده و به صورت حلقه ای عرضه می گردد.

استفاده از لایی برش خورده تا حد زیادی سبب صرفه جویی در وقت و افزایش روند دوخت و آماده سازی لباس می شود.

سایت ایران لایی علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت، جهت راحتی و رفاه بیشتر مشتریان عزیز دارای خدماتی هم چون پرداخت در محل و ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه
حساب‌کاربری
0
سبدخرید
جست‌وجو
بستن
مقایسه